Ceny na stronie dotyczą tylko i wyłącznie zamówień internetowych, w przypadku zamówień telefonicznych doliczamy opłatę administracyjną w wysokości 10PLN za każdą zamówioną pozycję.

   

               

Zwroty i reklamacje

 

POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

Reklamacje Produktu: zgodnie z art. 558 § 1 Kodeksu Cywilnego odpowiedzialność Sprzedawcy z tytułu rękojmi wobec Klienta zostaje wyłączona.

Reklamacje związane ze świadczeniem Usług Elektronicznych przez Usługodawcę oraz pozostałe reklamacje związane  z działaniem Sklepu Internetowego:

Reklamacje związane ze świadczeniem Usług Elektronicznych za pośrednictwem Sklepu Internetowego oraz pozostałe reklamacje związane z działaniem Sklepu Internetowego Usługobiorca może składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@steps.com.pl lub też pisemnie na adres: ul. Kościelna 61- 63, 42-609 Tarnowskie Góry.

Zaleca się podanie w opisie reklamacji jak najwięcej informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia nieprawidłowości oraz danych kontaktowych – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Usługodawcę.

Rozpatrzenie reklamacji przez Usługodawcę następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

Odpowiedź Usługodawcy w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Usługobiorcę adres, chyba że Usługobiorca poda inny sposób.

 

Adres do zwrotu:

     APS MARCIN WALASEK

     ul. Kościelna 61-63

     42-609 Tarnowskie Góry

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl